صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   شرایط همکاری با خانه مهندسی شیمی

 

 

مهمترین و حیاتی ترین دارایی هر سازمان نیروی انسانی آن است. کیفیت و توانمندی نیروی انسانی زبده و جوان سازمان توانمندی را به وجود آورده و از مهمترین عوامل بقاء و حیات سازمان می باشد. لذا " خانه مهندسی شیمی "  به منظور تأمین نیروی انسانی آتی و پیش بینی گسترش موسسه در بخش های مختلف به منظور نیل به هدف غایی سازمان که گسترش عدالت آموزشی در رشته مهندسی شیمی است ٬ از افراد متقاضی و دارای صلاحیت دعوت به همکاری می نماید.

موارد مهم:

 داوطلبین همکاری با خانه مهندسی شیمی می بایست رزومه خود را در فرمتی استاندارد شامل: مشخصات فردی، آدرس، شماره تماس، به همراه عکس جدید در گوشه سمت چپ رزومه، مشخصات تحصیلی، محل تحصیل به ترتیب مدارک دریافتی بعد از دیپلم متوسطه،سوابق کاری حداقل در 5 سال گذشته، آخرین حقوق دریافتی و سوابق آموزشی و تحقیقاتی تهیه نمایند.

ارسال فقط از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) رسمی موسسه  انجام پذیرد.

رزومه باید به صورت فایل PDF باشد.

درخواست های واصله بتدریج رسیدگی و با داوطلبین تماس گرفته خواهد شد، بنابراین جهت پیگیری موضوع لازم به تماس یا مراجعه حضوری به موسسه نخواهد بود.

چگونگی دعوت به مصاحبه براساس اولویت های مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی درج شده در رزومه ارسالی به اطلاع خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند.


 

 

شایان ذکر است که ارسال رزومه هیچگونه تعهدی جهت استخدام برای خانه مهندسی شیمی ایجاد نمی نماید و موسسه در قبول یا رد درخواست متقاضی مختار است. پس از بررسی های اولیه در صورت حائز شرایط بودن و نیاز موسسه از شما متقاضی گرامی برای مصاحبه حضوری دعوت بعمل خواهد آمد.


   تلفن تماس با خانه مهندسی شیمی :       02188910398    

   آدرس ایمیل :    chemehome.info@gmail.com 

 

  

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"