صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   9+1 دليل انتخاب ما

9+1 دلیل برای اینکه شما ما را انتخاب کنید :

 

خانه مهندسی شیمی ایران


1- بیمه رایگان دوره

خانه مهندسی شیمی ایران تنها مجموعه آموزشی است که دوره های خود را بیمه نموده است. این بدین معنی است که اگر شخصی در دوره حاضر شد و مطالب را یاد نگرفت و یا به دلایل موجه در دوره غایب بود، به راحتی می تواند آن بخش را در دوره های بعدی بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای بگذراند. شایان ذکر است این بیمه تا یک سال پس از گذراندن دوره ها  و با هماهنگی قبلی معتبر می باشد.

 

2- نظام آموزش پیشرفته منجر به اشتغال و یا ارتقاء شغلی

خانه مهندسی شیمی ایران از معدود مجموعه های آموزشی بوده که دارای یک نظام آموزشی پیشرفته، با هدف یادگیری بالا و اشتغال می باشد. این نظام که با نام "دوره های تربیت کارشناس" و "آموزش در کلیه عرصه های تخصصی و نرم افزاری" شناخته می شود بر اساس تحقیقاتی 5 ساله (و بر پایه چندین پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد) استخراج گردیده است. 

به همین دلیل است بسیاری از کسانی که دوره های خانه مهندسی شیمی ایران را گذرانده اند توانسته اند وارد بازار کار شده و یا در شغل خود ارتقاء داشته باشند.

 

3- ارائه پروژه های نمونه، جزوه و کتاب کاربردی

خانه مهندسی شیمی ایران در حین دوره به فراگیران خود"جزوات آموزشی"، "نمونه مدارک پروژه"،  "کتاب ها و هندبوک ها"، "نرم افزارها" و هر آنچه مورد نیاز آنها در فعالیت شغلی آینده می باشد را در قالب پرینت و یا DVD  ارائه می دهد.

به گفته بسیاری از کسانی که در  خانه مهندسی شیمی ایران دوره گذرانده اند این مجموعه آموزشی بعد از پایان دوره و در حین کار برای آنها بسیار کاربردی و مثمر ثمر بوده است.

 

4- هزینه های کمتر، کیفیت بیشتر!

به جرات می توان گفت هزینه های آموزش در خانه مهندسی شیمی ایران بین 25 الی 50 درصد ارازنتر از سایر  به ازاء هر ساعت آموزش می باشد. شاهد این موضوع مقایسه ای ساده بین خانه مهندسی شیمی ایران و سایر موسسات می باشد. البته در این مقایسه خواهشمند است به تعداد ساعات دوره توجه ویژه شود.

بارها مشاهده شده است که افراد تماس می گیرند و می فرمایند دوره های شما چرا این قدر گران است، ما با چند موسسه دیگر تماس گرفته و متوجه شده ایم به عنوان مثال قیمت یک دوره یک سوم دوره های شما می باشد. در ادامه از شخصی که تماس گرفته است می پرسیم دوره ای که قیمت آن را گرفته اید چند ساعت بوده است، می گویند 10 ساعت، این در حالی است که دوره ای که در خانه مهندسی شیمی ایران برگزار می کنیم  و مورد درخواست شخص بوده است 40 ساعت می باشد. یعنی 4 برابر ساعت برگزاری دوره موسسه دیگر و این یعنی قیمتی حدود 40 درصد ارازانتر.

همچنین ممکن است بعضی فراگیران در ذهن خود بگویند درست است که هزینه دوره به ازاء هر ساعت 25 الی 50 درصد ارازنتر است اما مجموع رقم دوره به خاطر ساعت زیاد دوره گران می باشد. ابتدا بایستی گفت که پولی که شما بعد از گذراندن چنین دوره تخصصی می توانید در بیاورید به مراتب بسیار بیشتر از شهریه دوره می باشد. به عبارتی سرمایه گذاری بسیار پر بازدهی انجام داده اید. همچنین بایستی گفت برای حل مشکل نقدینگی فراگیران؛ خانه مهندسی شیمی ایران امکان پرداخت اقساطی را نیز فراهم آورده است.

 

5- وارانتی دوره ها

خانه مهندسی شیمی ایران  علاوه بر اینکه دوره های خود را بیمه و گارانتی نموده است، در راستای تعهد به آموزش فراگیران خود به ارائه وارانتی رایگان (خدمات پس از فروش) برای دوره های خود اقدام نموده است. مدت اعتبار رایگان این خدمات، یک  سال بعد از پایان دوره ها می باشد.

از این دست خدمات پس از فروش می توان خدماتی مانند راه اندازی کانال تلگرام  و گروه های تلگرامی برای پاسخ گویی به نیازهای فنی فراگیران، ارسال هدیه های فنی مختلف به فراگیران مانند ارسال عیدانه شامل جزوات به روز شده خانه مهندسی شیمی ایران و ... اشاره نمود.

خانه مهندسی شیمی ایران  معتقد است که آموزش های ارائه شده به فراگیران آغازی بر شروع آشنایی بوده بدین لحاظ خود را متعهد به ارتقاء و حل مشکلات فنی فراگیران با راه حل های متنوع می داند.

6- دوره ها و سمینارهای رایگان

خانه مهندسی شیمی ایران در راستای نظام آموزشی خود برای ارتقاء فراگیران اقدام به برگزاری دوره ها و سمینار های رایگان در مقاطع زمانی ماهانه و فصلی می نماید. این دوره ها و سمینار ها شامل طیف وسیعی از دوره های تخصصی تا دوره های عمومی تر می باشد.

 

7- مساعد نمودن شرایط جانبی فراگیران

تلاش خود را معطوف نموده ایم تا شرایط فراگیران حین دوره مساعد باشد و با کمترین دغدغه ای این دوره ها را بگذرانند. از این دست مساعده های می توان به کمک به نصب نرم افزاهای تخصصی روی کامپیوترهای شخصی فراگیران (لپ تاپ) و یا ارئه نرم افزارهای به روز مورد نیاز فراگیران به صورت کاملا رایگان... اشاره نمود.

 

8- آشنایی با اساتید و همکاران

یکی از مزایای جذاب دوره های خانه مهندسی شیمی ایران  که در نگاه اول چندان مهم به نظر نمی رسد آشنایی با اساتید با سابقه بالا در صنعت و همچنین همکاران خود (دیگر فراگیران) می باشد. 

این آشنایی ها دارای مزایای متعددی مانند حل مشکلات فنی که در فعالیت های شغلی خود برخورد می نمایید و به عبارتی همکاری در پروژه ها با استفاده از اساتید می باشد، از دیگر موارد می توان به آشنایی با همکاران و دوستان جدید در رشته های فنی که خود زمینه همکاری های کاری را ایجاد می نماید نام برد.

 

9-  ارائه مدرک معتبر از  وزارت علوم تحقیقات و فناوری و خانه مهندسی شیمی ایران

 خانه مهندسی شیمی ایران هیچ گاه علاقه مند نبوده و نیست که افراد به خاطر گرفتن مدرک در دوره های آن شرکت نمایند. چرا که معتقد است مدرک ها هیچ گاه جای یادگیری با کیفیت را نمی گیرند. و آنچه برای خانه مهندسی شیمی ایران مهم است یادگیری با کیفیت بالا به منظور ارتقاء شغلی در کلیه عرصه های مهندسی می باشد.

اما به خاطر احترام به مخاطبین؛ با توجه به هماهنگی های قانونی صورت گرفته با "وزارت علوم تحقیقات و فناوری"، چنانچه متخصصی موفق شود در دوره های مشخص و تعریف شده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری "خانه مهندسی شیمی ایران" شرکت کند و با کیفیت آموزشی قابل قبول و همچنین حد نصاب زمانی مورد نظر وزارت علوم را پشت سر گذارد، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طبق مصوبه به تاریخ  19 / 09/ 1392  به افراد شرکت کننده طبق تعرفه سالیانه مدرک معتبرتقدیم می‌گردد که این مدرک قابل ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برخی مخاطبین خانه مهندسی شیمی ایران در مورد اعتبار مدرک در خارج از کشور سوال می نمایند. ابتدا بایستی گفت برای کارفرما چه داخلی و چه خارجی، بیش از آن که محل صدور و اعتبار مدرک مهم باشد، آشنایی با مطالبی که ادعا می نماید مهم است پس چه تلاش فراگیران و چه تلاش خانه مهندسی شیمی ایران برای بالا بردن سطح یادگیری بایستی باشد.

اما در ادامه بایستی گفت بسیاری از فراگیران خانه مهندسی شیمی ایران مدرک ها را به سفارت های کشورهای مختلف ارائه داده که مورد تایید و دارای امتیاز بوده است.

ضمنا به صورت کلی به فراگیران هشدار داده می شود که به تبلیغات واهی در مورد گواهینامه  و مدرک با اعتبار بین المللی دقت مضاعف نمایند چرا که بسیاری از این موسسات که گواهی ها بین المللی ارائه می دهند تا به حال به مجموعه خانه مهندسی شیمی ایران پیشنهاد همکاری داده اند که بعد از بررسی های انجام شده متاسفانه مشاهده شده است این موسسات عملکردی غیر حرفه ای و غیر اخلاقی داشته و با کارهایی مانند ثبت یک شرکت در خارج از کشور اقدام به ارائه گواهینامه های بین المللی می نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعطا مدارک کلیک کنید

 

9+1- حرف دل خانه مهندسی شیمی ایران

شاید قانع کننده ترین دلیل مجموعه خانه مهندسی شیمی ایران برای خود تلاش و صداقت تیم برای یک هدف متعالی و آن هم "ارتقاء کلیه عرصه های صنعت نفت و گاز و پتروشیمی به قصد ارتقاء شغلی و یا پیدا نمودن کار" نام برد.

بیشترین پاداش به مجموعه خانه مهندسی شیمی ایران این است که شخصی پس از چند ماه که از دوره گذشته است با آموزش شرکت تماس گرفته و می گوید "مدت ها بی کار بوده ام اما بعد از گذراندن دوره توانستم شغل پیدا کنم" یا می گوید "تا قبل از این دوره در محل کار خود دارای شرایط کیفی مورد قبول سازمانم نبودم اما بعد از این دوره سازمانم روی بنده حساب دو چندانی باز کرده است".

 

 

 

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"