صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   قوانین ثبت نام آزمون های آزمایشی( حضوری/آنلاین)

تعهدات، مقررات و ضوابط ثبت‌نام در آزمون‌های آزمایشی/ آموزشی 1400 خانه مهندسی شیمی ایران:

داوطلب عزیز ضمن آرزوی موفقیت، خواهشمند است مطالب مندرج در این بخش را به دقت مطالعه نمایید، چرا که ثبت‌نام شما به منزله مطالعه و پذیرش این قوانین است:

1. رعایت کلیه شئونات اسلامی، مقررات عمومی، نظم و حضور به موقع در حوزه‌های سراسر کشور آزمون‌ها الزامی است.

2. پرداخت و تسویه کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می‌بایست قبل از شروع اولین آزمون باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به محل آزمون جلوگیری خواهد شد.

3. محل برگزاری آزمون با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت مؤسسه قبل از شروع آزمون تعیین خواهد شد، که ممکن است در محل خانه مهندسی شیمی ایران یا محل دیگری باشد.

 4. حق اعلام نام و مشخصات رتبه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون ورودی دانشگاهها برای خانه مهندسی شیمی ایران محفوظ خواهد بود.

 5. بدلیل انجام امور ویژه آزمون که به صورت انحصاری و فردبفرد برای هر داوطلب پس از ثبتنام انجام میشود (مانند ایجاد حجم فضای پورتال شخصی در سایت، ثبت در سامانه آزمون و خدمات نرم افزار آزمون ساز و آزمون سنج، رزرو صندلی و مشاوره تخصصی در طول آزمون‌ها و...)، انصراف از آزمون‌ها تحت هیچ عنوان، وجهی عودت نخواهد شد. تاکید می‌شود، هیچگونه وجهی تحت عناوین مختلف (از قبیل مأموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان (خدای ناکرده) و سایر موارد پیش‌بینی نشده دیگر مسترد نخواهد شد. پرداخت بخشی از مبلغ ثبت‌نام (بابت رزرو، ثبت‌نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.

 6. ابزار اطلاع‌رسانی خانه مهندسی شیمی ایران، اعلانات رسمی در وبسایت و کانال‌ تلگرامی خانه مهندسی شیمی ایران می‌باشد لذا توصیه می‌شود حتما اطلاعات کامل را حین ثبت‌نام از مسئول ثبت‌نام دریافت نمائید.

 7. در صورت عدم تسویه کامل یا وصول چک‌های صادره دانشجو، خانه مهندسی شیمی ایران مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات از ادامه شرکت در تمامی خدمات خانه مهندسی شیمی ایران باز دارد.

 8. تغییر حوزه آزمون هر داوطلب در سراسر کشور با تماس مستقیم داوطلب با دفتر مرکزی تهران و تاییدیه واحد آزمون خانه مهندسی شیمی ایران صورت می‌پذیرد.

 9. ثبت‌نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و ...) در حکم تایید کامل این تعهدنامه برای داوطلبین کلیه رشته‌ها در سراسر کشور و در تمامی حوزه‌های نمایندگی است.

 

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"