صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   اهمیت مدارک دوره های خانه مهندسی شيمی

به اطلاع کلیه متخصصین گرامی و دانشجویان عزیز می‌رسانیم، با هدف ارتقاء سطح آموزشی دوره ها و به منظور ارزیابی دقیق دانشجویان، پس از اتمام کلیه دوره های نرم افزاری و تخصصی، این مؤسسه اقدام به برگزاری آزمون پایانی نموده و با توجه به شرایط مطرح شده،یکی از مدارک معتبر زیر در پایان دوره اعطا می شود:

 

1- ارائه مدرک رسمی خانه مهندسی شیمی ایران: ( این نوع مدرک بعد از گذراندن دوره (حضوری یا مجازی) و پاسخگویی به همورک تعیین بصورت رایگان صادر می گردد)

 

 

خانه مهندسی شیمی مجموعه ای فعال در صنایع پایین دستی با اهداف ارائه خدمات فنی و مهندسی، مشاوره و آموزش به متخصصین این حوزه در سال 1388 دایر گردیده است. فعالیت های این شرکت در دو بخش عمده مطالعات و عملیات متمرکز است.

 

خانه مهندسی شیمی، با بهره‌گیری از کارگروه های تخصصی موفق و باتجربه شاغل در صنایع نفت و گاز کشور، اقدام به ارائه خدمات فنی و مهندسی و آموزشی در بخش های عملیاتی، نرم افزاری و تخصصی این حوزه می نماید.

چنانچه متخصصی موفق شود در دوره های مشخص و تعریف شده "خانه مهندسی  شیمی" شرکت کند و با کیفیت آموزشی قابل قبول و همچنین حد نصاب زمانی مورد نظر را پشت سر گذارد، از سوی خانه مهندسی شیمی ایران به عنوان اولین مرکز آموزش های تخصصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور ،طبق مصوبه به تاریخ 19/ 09/ 1395  به افراد شرکت کننده مدرک معتبر زیر تقدیم می‌گردد که این مدرک قابل ارائه به تمامی شرکت ها، سازمان ها، موسسات، دانشگاه های داخلی و خارجی و ... می باشد.

 

 

نمونه مدرک رسمی خانه مهندسی شیمی ایران


2- ارائه مدرک معتبر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( این مدرک بنا بردرخواست شرکت کننده و با پرداخت 500 هزار تومان برای هر دوره می باشد ) :

با توجه به هماهنگی های قانونی صورت گرفته با "وزارت علوم تحقیقات و فناوری"، چنانچه متخصصی موفق شود در دوره های مشخص و تعریف شده در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری "خانه مهندسی  شیمی" شرکت کند و با کیفیت آموزشی قابل قبول و همچنین حد نصاب زمانی مورد نظر وزارت علوم را پشت سر گذارد، از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،طبق مصوبه به تاریخ 19/ 09/ 1392  به افراد شرکت کننده مدرک معتبرتقدیم می‌گردد که این مدرک قابل ترجمه و تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران می باشد

 

 

 

 

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"