صفحه اصلي
مهندسی شيمی
دوره های تکمیلی
کنکور ارشد و دکتری
تحقیق و توسعه
همکاری بانهادها
اخبار
دانلود
9+1 دليل انتخاب ما
درباره ما
   طرح شگفتانه تابستان 1397

اپل واچ کی می شی تو؟؟؟

خانه مهندسی شیمی ایران در آستانه تابستان، شگفتانه ویژه‌ای را برای اعضا و دانش پژوهان و متخصصین مهندسین شیمی در نظر گرفته است. شگفتانه‌ای که در پایان آن یک عضو خانواده خانه مهندسی شیمی ایران برنده یک اپل واچ می‌شود.

 


** در نظر داشته باشید که فقط تا 31 شهریور ماه برای به خانه بردن اپل واچ فرصت دارید **


تابستان با روز‌های گرمش در راه است، خانه مهندسی شیمی ایران با برنامه های متفاوتی مانند دوره های حضوری نرم افزاری و تخصصی، دوره های آنلاین ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، دوره های آنلاین ویژه نرم افزار، آزمون های آزمایشی ویژه مقطع ارشد و دکتری، فروشگاه آنلاین کتب تخصصی، کنکوری، نرم افزاری و استخدامی، مشاوره های آکادمیک و صنعتی توسط اساتید برجسته صنعت و دانشگاه،  قصد دارد در این گرما، یخ‌در‌بهشتی گوارا از لذت کیفیت خدمات آموزشی به شما بچشاند
ضمن این که از حالا به شما نوید می‌دهیم که منتظر برنامه‌های متنوع خانه مهندسی شیمی ایران از جمله همایش های رایگان ویژه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری باشید...

 

شگفتانه خانه مهندسی شیمی ایران


به اطلاع شما می‌رسانیم که تا 31 شهریور یعنی روز‌های آخر تابستان این شانس را دارید که یک اپل واچ برنده شوید، قرعه‌کشی این اپل واچ  در همان روز 31 شهریور صورت می‌گیرد و زنده هم از اینستاگرام خانه مهندسی شیمی ایران پخش خواهد شد.

 

 

اگر می‌خواهید شما هم یکی از اعضا خانه مهندسی شیمی ایران باشید که شانس بردن اپل واچ  را دارند کافی است که تا روز 31 شهریورماه یکی از خدمات خانه مهندسی شیمی ایران را استفاده کرده باشید.

 

 

 

خانه مهندسی شیمی

" گامی تخصصی بسوی اشتغال در صنعت کشور"